İleri Çekirdek Projesi tamamlandı (18 Nisan 2015)

Lider Teknoloji Geliştirme (LTG) tarafından yürütülen ve TÜBİTAK TEYDEB 1507 KOBİ Ar-Ge Başlangıç Destek Programı kapsamında desteklenen "Ulusal IP Çekirdeklerinin (IP CORE) Tasarımı ve Geliştirilmesi (İLERİ ÇEKİRDEK)" AR-Ge projesi başarıyla tamamlandı.

VIII. Ulusal Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayı (22-23 Mayıs 2015, Eskişehir)

22-23 Mayıs 2015 tarihleri arasında Eskişehir'de yapılacak olan VIII. Ulusal Uçak, Havacılık ve Uzay Mühendisliği Kurultayını destekledik.

Eskişehir Esinkap'ta iki projemiz tanıtıldı (31 Mayıs 2012)

31 mayıs 2012 tarihinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesinde yapılmış olan ESİNKAP 5. Ar-GE Proje Pazarı etkinliğinde Öğrencelik ve Çekirdek projelerimiz ile katıldık. 4. salonda şirketimiz bünyesinde çalışan Elektrik Elektronik Mühendisi Sezer Yıldırım Çekirdek projesini, 6 salonda da şirketimiz bünyesinde çalışan Elektrik Elektrik Mühendisi Barış Danacıoğlu Öğrencelik projesi sunumlarını gerçekleştirmişlerdir.

Öğrencelik Projesi tamamlandı (19 Nisan 2012)

Lider Teknoloji Geliştirme (LTG) T.C. Kalkınma Bakanlığı genel Koordinasyonluğunda Bursa Eskişehir Bilecek Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından Sanayi ve Turizm Rekabet Gücünün Artırılması Mali Destek Programı kapsamında finanse edilen TR41-10-01-133 referans numaralı Sivil Uçaklar için Grafiksel Uçuş Eğitim Simülatörü (ÖĞRENCELİK) projesini başarı ile tamamlamıştır.

İHA-SKS projesi tamamlandı.

İnsansız Hava Araçları için Artırılmış Gerçeklik Öğeleri içeren Sanal Kokpit Sistemi (İHA-SKS) projemiz tamamlandı.

Spatial Disorientation Eğitim Cihazı Yazılımı Geliştirilmesi projesi tamamlandı.

Bu proje kapsamında, SD Profil ara yüzü yazılımı, Uçuş alet ve göstergeleri yazılımı ve SDES eğitim kayıtlarının saklandığı veri tabanının geliştirilmesi gerçekleştirmiştir.